Ženy

Ženy " Sexy Kvetinová Čipka Predné Zatvorenie Brassiere Y-line Popruhy Podprsenka Remeň Sady Pohodlné Dievčatá Push up Bielizeň Nastaviť

Štítky: podprsenka, bh push up, kvl bielizeň, bežné ženy, tangá, ženy bielizeň pading, prehoz šortky nastaviť ženy, galter priesvitný set spodnej bielizne, spodná bielizeň, lingeri nastaviť.

• Popruh Typ: Y-line Popruhy
  • Pohlavie: ŽENY
  • Pohár Tvar: Tri Štvrtiny(3/4 Pohára)
  • Názov Značky: ludevelop
  • So Sexuálnym Podtextom: No
  • Podpora Typ: Underwire
  • Štýl: Sexy
  • Číslo Modelu: 085T
  • Dekorácie: Čipky
  • Materiál: Spandex
  • Položka Druh: Podprsenka & Stručný Sady
  • Podprsenka Štýl: tlačiť hore
  • Nemravný Obrázok: No
  • Vzor Typ: Pevné

S76horxi

2020-10-07

Perfectly matches the description and my expectation! Very nice and good product! I highly recommend this seller and this product! Fast and free delivery! 5 Stars!!!

Vinicius Ml33

2020-11-11

Something small bra for 95b. Good quality. Thong OK.

Blizneci

2020-10-02

Great product.. My wife very contented

Duong236

2020-12-17

Cups are a little loose for B, the volume corresponds. Panties seemed small, but the material is soft and stretches well.

Mygarrigan

2020-10-07