Prihlásiť sa Registrovať

Produkt Detaily

Mitsubishi servo motor PÁN-JE J3 J4 servo motor HF-KN43 motorových servopohon encoder kábel CN2 kábel 0
Mitsubishi servo motor PÁN-JE J3 J4 servo motor HF-KN43 motorových servopohon encoder kábel CN2 kábel 1
Mitsubishi servo motor PÁN-JE J3 J4 servo motor HF-KN43 motorových servopohon encoder kábel CN2 kábel 2
Mitsubishi servo motor PÁN-JE J3 J4 servo motor HF-KN43 motorových servopohon encoder kábel CN2 kábel 3
Mitsubishi servo motor PÁN-JE J3 J4 servo motor HF-KN43 motorových servopohon encoder kábel CN2 kábel 4

Mitsubishi servo motor PÁN-JE J3 J4 servo motor HF-KN43 motorových servopohon encoder kábel CN2 kábel

€20.55

Štítky: cn900 mini, scsi na, mitsubishi servopohonom, mitsubishi servo, kód disk, cn900, istič proti preťaženiu, serial attached scsi, mitsubishi servopohonom, akupunktúra a.

Množstvo

SKU: w1272

PRODUKT ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Produkt: Servo motor encoder kábel Model: Mitsubishi PÁN-JE J3 J4 série Stav: Nové a originálne

O NÁS

Ako profesionálny dodávateľ automatizácia 20 rokov výrobných skúseností. Naše hlavné produkty patria servo motor, planetárna prevodovka, PLC, HMI, invertor,líniové vodiacej koľajnice a bloku sú široko používané v oblasti priemyselnej automatizácie kontroly.Zameriavame sa na Delta, Mitsubishi,Omron,Simens, ABB, Schneider, Fuji, Rockwell. Sme zaručené 100% nové značky originál, a máme veľa skladom s rýchlym dodaním. Technická podpora a po predaji sa poskytujú služby a zákazníka otázky budú zodpovedané v prvý raz.

FAQ

1.Otázka:Aká je záruka? Odpoveď:Všetky tovar 1 rok záruka. 2.Otázka:Aká je dodacia lehota? Odpoveď:Bežne do 1. Týždňa. 3.Otázka: iní dodávatelia majú väčšiu cenu, ako vaša? A:"Ak chcete vytvoriť najväčším prínosom pre klientov je naša viera, ak máte lepšie ceny, prosím, dajte nám vedieť. Budeme sa snažiť, čo najlepšie splniť svoje ceny a podporovať vás. 4.Otázka:Čo o zásielku? Odpoveď:Sme schopní zabezpečiť zásielku DHL, FedEx, UPS,TNT, EMS s konkurenčné ceny, samozrejme, si zákazníci môžu používať svoje vlastné špeditérov. 5.Otázka:Ako sa o platobných podmienok? Odpoveď:vo Všeobecnosti prostredníctvom T/T, Paypal a Western Union tiež prijať.  • Aplikácia: Priemyselné Zariadenia
  • Číslo Modelu: PÁN-JE J3 J4