LALA IKAI Ženy PU Kožené Členkové Topánky Západný Štýl Velvet String Perličiek Duté Zips Med Päty Platformu Zimné Topánky 900A2164 -5 0
LALA IKAI Ženy PU Kožené Členkové Topánky Západný Štýl Velvet String Perličiek Duté Zips Med Päty Platformu Zimné Topánky 900A2164 -5 1
LALA IKAI Ženy PU Kožené Členkové Topánky Západný Štýl Velvet String Perličiek Duté Zips Med Päty Platformu Zimné Topánky 900A2164 -5 2
LALA IKAI Ženy PU Kožené Členkové Topánky Západný Štýl Velvet String Perličiek Duté Zips Med Päty Platformu Zimné Topánky 900A2164 -5 3
LALA IKAI Ženy PU Kožené Členkové Topánky Západný Štýl Velvet String Perličiek Duté Zips Med Päty Platformu Zimné Topánky 900A2164 -5 4

Štítky: plus naprostej, shein vintage, chlapec tielko, bavlnená posteľná bielizeň šaty tlač, dieťa dievča slamy klobúk, ikai, johnature nové, orezať začiatok renda, dvojité ff, legíny vidieť cez nohavice.

Ženy Kožené Členkové Topánky Západný Štýl Velvet String Perličiek Duté Zips Med Päty Platformu Zimné Topánky 0718 Q1.Veľkoobchod a drop shipping sú obe privítali? Pre veľkoobchod,poskytneme vám zľavu alebo expresná doprava zadarmo . Pre drop shipping,by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a neopustím informácie o nás, ak by ste chceli. Q2.Ako môžem sledovať stav mojej zásielky? Môžete sledovať vašu zásielku na týchto webových stránkach pomocou sledovania číslo: www.17track.net/en (skopírovať do prehliadača otvoriť) Q3.Čo môžem urobiť, ak nákupu ochrany čas uteká? Ak váš nákup ochrany čas sa kráti, prosím kontaktujte nás a my vám pomôcť ho rozšíriť. Takže vaše peniaze nebudú prechod na môj účet.

• Obkladový Materiál: Krátke Plyšové
  • Sezóna: Zimné
  • Oddelenie Meno: Dospelý
  • Uzavretie Typ: ZIP