Twoheartsgirl Modrá Ženy Bytov Roztomilý Zubné Vzor popínavé rastliny pre Ženy Priedušná Ženské Topánky Platformu Vysokým Zhora Členok Topánky 0
Twoheartsgirl Modrá Ženy Bytov Roztomilý Zubné Vzor popínavé rastliny pre Ženy Priedušná Ženské Topánky Platformu Vysokým Zhora Členok Topánky 1
Twoheartsgirl Modrá Ženy Bytov Roztomilý Zubné Vzor popínavé rastliny pre Ženy Priedušná Ženské Topánky Platformu Vysokým Zhora Členok Topánky 2
Twoheartsgirl Modrá Ženy Bytov Roztomilý Zubné Vzor popínavé rastliny pre Ženy Priedušná Ženské Topánky Platformu Vysokým Zhora Členok Topánky 3
Twoheartsgirl Modrá Ženy Bytov Roztomilý Zubné Vzor popínavé rastliny pre Ženy Priedušná Ženské Topánky Platformu Vysokým Zhora Členok Topánky 4
Twoheartsgirl Modrá Ženy Bytov Roztomilý Zubné Vzor popínavé rastliny pre Ženy Priedušná Ženské Topánky Platformu Vysokým Zhora Členok Topánky 5

Štítky: zubné teniska, dlho sleev oka top, plodín top e dievča, zelený top y2k, sestra črievičku, sestra teniska, zubné črievičku, kožené krátke ženy, zubár obuvi, oka orange top.

Platba: Plná platba musí byť vykonaná v 7days po uvedení vašej objednávky alebo objednávky bude neplatný alebo zrušený v systéme. Uistite sa, že ste vyplnili všetky podrobné informácie, ako sú kontaktné osoby,adresa,psč a telefónne číslo pri vyplnení kupujúceho informácie.

Doprava: Ponúkame doručenie zdarma do Číny Post Air Mail dosiahnuť.Doprava zadarmo do Epacket do Ruska a USA,väčšina krajín, v 14-55 pracovných dní. My vám tovar poslať do 2-5 pracovných dní po úplnom zaplatení potvrdil,ak platba nie je k dispozícii,vaša objednávka bude automaticky zatvorí. Kupujúci sú zodpovední za akékoľvek poistenie,problémy a škody, ktoré spôsobené prepravnou službou takéto nehody,oneskorené alebo iné problémy.Okrem kupujúci by mal byť zodpovedný za akékoľvek dane a povinnosť účtovať o ich krajine a tovar bude Označená ako "dar"alebo "vzorka"pre vaše jednoduché colné odbavenie a menej poplatkov.(ak chcete vyhlásiť tovar ako ostatné položky meno,alebo určiť hodnotu na zákazku,prosím, informujte nás pri vytváraní objednávky.)

Vrátenie a Záruky: Všetky tovaru sú kontrolované pred odoslaním,takže ak nie ste spokojní s nákupom si môžete vymieňať položky v jeden týždeň a vy kaše cantact nám do 24 hodín od prijatia vášho nákupu. Prepravné a odovzdanie poplatok je nevratný a zákazník by mal byť zodpovedný za všetky starosti spojené s vrátením a reshipping. Všetky vrátite tovar musí byť v pôvodnom podmienky,vrátane krabice a príslušenstvo,Muži urobili chyby, nie sú zaručené,ako sú rozbité,poškriabaný a tak ďalej.

• Byty Druh: Byt Platforma
  • Módny Prvok: Šitie
  • Stielka Materiál: EVA
  • Fit: Hodí pravda, veľkosť, vziať svoju normálnu veľkosť