Prihlásiť sa Registrovať

Produkt Detaily

Xiao MiJia automatické penového mydla dávkovač tekutého mydla automatický senzor 0
Xiao MiJia automatické penového mydla dávkovač tekutého mydla automatický senzor 1
Xiao MiJia automatické penového mydla dávkovač tekutého mydla automatický senzor 2
Xiao MiJia automatické penového mydla dávkovač tekutého mydla automatický senzor 3

Xiao MiJia automatické penového mydla dávkovač tekutého mydla automatický senzor

€20.95

Štítky: co2 senzor, úradný xiao, mi xiomi, ručné umývačky, xiao mijia cleargrass, mop xiao 1c, mijia, mijia xiao, batery xiao mija, 4k xiao yi.

Množstvo

SKU: w391

Vlhkosť dôkaz IPX4 Model MJXSJ03XW Výrobca Mijia Typ Mydlo Jedlo Hmotnosť (g) 540 Farba Biela Prípade, materiál Plast Rozmery 190x98x73mm Napájanie Batérie AA (4 Ks) Objem 0.32 L Vlastnosti: rozsah Detekcie сенсором-60-90 mm; pena formácie pre 0,25 s

Xiao MiJia automatické penové mydlo-High-tech dávkovač na tekuté mydlo, ktoré má spoľahlivé dizajn a stane skutočná ozdoba vašej kúpeľne alebo kuchyne. Prístroj je vyrobený v minimalistický dizajn, ktorý vyzerá neuveriteľne štýlové. Vzhľad dávkovač odráža jeho inovácie a jednoduchosť moderný minimalizmus. Jeho top je vyrobený z odolného bieleho plastu, ktorý sa nachádza pod kapacity pre mydlo je vyrobené z vysokokvalitného transparentného plastu. V hornej časti Xiao MiJia automatické penové mydlo je logo zvýraznený s biela farba, počas mydlo dodanie.

Špeciálny oka s mikroskopické otvory rýchlo a efektívne formy a penové mydlo, ktoré jemne pokrýva pokožku, preniká hlboko do pórov a čistenie kože na microlevel. Vzduch kvapaliny pomer v peny 12:1, ktorý zabezpečuje hospodárne využitie pracieho prostriedku.

Xiao MiJia automatické penové mydlá prichádza s antibakteriálne tekuté mydlo, kozmetické mydlo je možné zakúpiť samostatne. Mydlo obsahuje francúzsky parfum prísady od LMR, získané na základe prírodných rastlinných extraktov. Účinne bojuje domácich baktérií a chráni zdravie všetkých členov rodiny. Jeho komplexná vôňa kombinuje tóny kvetín, jahody a citrusové plody. Je to nielen účinne chráni proti baktériám, ale aj pomôže, aby si zvykla na pozitívne rozčuľovať.

Dávkovač získal rozsiahle kapacity, objem, ktorý je 320 ml. Kapacita mydlo je ľahko oddeliť a jeho dopĺňanie nie je ťažké. Vďaka transparentný materiál, budete vždy vidieť, koľko mydlo zostane v prístroji. Citlivé Ovládanie umožňuje dať dostatok pena pre dvoch rúk. Jedna fľaša je dosť pre 400 dávok, aj veľký rodina bude mať dosť na 50 dní.

Kompaktný elektromotor je umiestnený v tele zariadenia na špeciálne gumové obloženie. To nie je len tvorí objem peny, ale tiež je takmer ticho. Okrem toho, vďaka nízkej spotrebe energie iba 4 AA batérie, to bude stačiť na viac ako 6 mesiacov práce.

Dizajn dávkovač pokračuje v tradícii minimalizmu Mi Domáce zariadenia, ktoré umožňuje, aby sa ľahko zmestí do každého interiéru, v kuchyni alebo kúpeľni. Fľaša s mydlo je vyrobené z vysoko-kvalitných materiálov, s matným povrchom, vyčistenie a čistý obraz zariadenia.  • Štát Montáž: Ready-to-Go
  • Názov Značky: Xiao
  • Číslo Modelu: MJXSJ03XW
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Smurphy6247

2020-11-23

I'm happy, everything is fine! Ordered 17.11, received already 23.11. Packed well, neat

White Beer87

2020-10-30

Great seller!!! The delivery speed is super, it came in less than 2 weeks. Complete set! There are batteries! There's soap! The device is! + Free shipping, just super! Everything works fine thanks a lot!