10.5 palcový ipad pro prípade s Klávesnicou,IPAD Klávesnice Prípade 2019/2017 iPadpro 10.5 iPad Vzduchu Bluetooth Klávesnica s podsvietením 0
10.5 palcový ipad pro prípade s Klávesnicou,IPAD Klávesnice Prípade 2019/2017 iPadpro 10.5 iPad Vzduchu Bluetooth Klávesnica s podsvietením 1
10.5 palcový ipad pro prípade s Klávesnicou,IPAD Klávesnice Prípade 2019/2017 iPadpro 10.5 iPad Vzduchu Bluetooth Klávesnica s podsvietením 2
10.5 palcový ipad pro prípade s Klávesnicou,IPAD Klávesnice Prípade 2019/2017 iPadpro 10.5 iPad Vzduchu Bluetooth Klávesnica s podsvietením 3
10.5 palcový ipad pro prípade s Klávesnicou,IPAD Klávesnice Prípade 2019/2017 iPadpro 10.5 iPad Vzduchu Bluetooth Klávesnica s podsvietením 4
10.5 palcový ipad pro prípade s Klávesnicou,IPAD Klávesnice Prípade 2019/2017 iPadpro 10.5 iPad Vzduchu Bluetooth Klávesnica s podsvietením 5

Štítky: F136, klávesnica prípade digitálny, prípade ipad klávesnice, bluetooth klávesnica, bluetooth klávesnica ipad, klávesnica prípade office, spánok tablet, co2 tablet, prípade ipad pro, microsoft surface pro 7 tabliet.

10.5 palcový ipad pro Kryt puzdra s Klávesnicou,Klávesnice Prípade 2019/2017 iPadpro 10.5 palcový iPad Vzduchu Bluetooth Klávesnica s podsvietením

iPad 10.5 palcový Klávesnice Prípade 2019 iPad Vzduchu 3. generácie 10.5 palcový 2019 vydania ((A2152, A2123, A2153, A2154) /iPad Pro 10.5 palcový 2017 vydania (A1701 alebo A1709). Nie je vhodný pre iPad 10.2 7. Gen 2019. Táto klávesnica prípade je špeciálne navrhnutý tak, aby sa zmestili na vyššie 10.5 palcový iPad, môžete zapnúť cez váš iPad na potvrdenie číslo modelu sa začína písmenom "A".

✅ULTRATENKÉ DIZAJN: štíhly a ľahký profil zdokonalil rokov starostlivé zdokonaľovanie sa, aby Klávesnice elegantný dizajn a jednoduché použitie. Či ste prístavu to okolo s Apple Ceruzkou alebo to rock ako roztomilý dopĺňať svoje obľúbené oblečenie, premium puzdro a premyslený dizajn, aby to zápas pre váš iPad.

✅ ULTRATENKÉ DIZAJN: štíhly a ľahký profil zdokonalil rokov starostlivé zdokonaľovanie sa, aby Klávesnice elegantný dizajn a jednoduché použitie. Či ste prístavu to okolo s Apple Ceruzkou alebo to rock ako roztomilý dopĺňať svoje obľúbené oblečenie, premium puzdro a premyslený dizajn bol zápas pre váš iPad

✅ Dokonalá OCHRANA: ťažké ABS plast shell a syntetické kožené vonkajšie dať váš iPad ochranu, ktorú si zaslúži. LED osvetlená klávesnica a zahrnuté externé USB nabíjací kábel zabezpečiť, že môžete mať bezpečné pripojenie WIFI, kedykoľvek ju budete potrebovať.

✅ NEKONEČNÉ UHLY pohľadu: modulárny dizajn funkcie odnímateľná klávesnica, ktorá premení váš iPad na notebooku alebo svoju obľúbenú knihu za menej ako sekundu. V režime prenosného počítača, premyslené dizajn, ľahko sa prispôsobí akejkoľvek pohodlné uhol vyhovuje najlepšie. Ideálny pre prácu, písanie, alebo pre sledovanie videa v práci, v škole, cestovanie a domov

TYP. PREHĽADÁVAŤ. CHRÁNIŤ. – VŠETKY VAŠE iPAD POTREBY V JEDNOM NÁSTROJI

V Folio Prípade trvá mobile computing, na novú úroveň. Teraz si môžete vychutnať laptop-ako písať kdekoľvek budete mať svoj iPad. Jeho tenký dizajn a podsvietené tlačidlá, aby to radosť používať kdekoľvek a kedykoľvek, a pritom udržať váš iPad v bezpečí pred nárazmi, škrabance a škvrny.

TRI UNIVERZÁLNE REŽIMY

Ochranný kryt a skutočné, tichá podpora klávesnice 3 používanie režimov - Písanie, Prezeranie, Čítanie, ktorý vám poskytne úžasnú všestrannosť.

NÁJSŤ SVOJE NAJLEPŠIE UHOL

Je tu pravý uhol pre každú situáciu, a to nie je vždy o 90 stupňov. Náš patentovaný dizajn zaručuje, že Folio Prípade pobytov v objekte raz máš, že perfektné nastavenie.

NAVRHNUTÉ PRE OPTIMÁLNE PÍSANIE

Edge-to-edge layout dobre rozmiestnené tlačidlá pomáha zabezpečiť, známe laptop-ako písať. Mechanické nožnice sú tlačidlá vyladené pre produktivitu s 1,5 mm kľúč cestovné – optimálna hĺbka pre pohodlné a vnímavý písať.

IPAD OVLÁDACIE PRVKY SÚ NA DOSAH RUKY

Celý rad iOS klávesové skratky dať iPad ovládacie prvky sú na dosah ruky – zmena objemu, jazyk a viac – a to všetko bez zanechania klávesnice.

• Položka: IPAD PRO 10.5/VZDUCH 3 KLÁVESNICA PRÍPADE
  • Pre IPad Model: iPad Pro 10.5 palec
  • Kompatibilné Číslo Modelu: A1701/A1709 / A2152/A2123/A2153/A2154
  • Štýl: Firmu