Prihlásiť sa Registrovať

Produkt Detaily

Cukrovinky Jelly Belly klasické koktaily 70 gr. 0

Cukrovinky Jelly Belly klasické koktaily 70 gr.

€3.25

Štítky: elektrické rezance stlačte, fotoaparát eyecup, jelly belly, jelly biela, farba skla, slamy, bean boozled jelly belly, candy mint, ovocie jelli, sony svf144, dvojaký účel stamper.

Množstvo

SKU: w543

Kto nemá rád relaxovať a odpočinúť si s pohárom svojho obľúbeného koktail. Ale málokto si môže dovoliť v strede týždňa dobré miesto. Pre takýchto ľudí Americký majster pečivo prípadoch majú výborný mix.

Cukrovinky Jelly Belly Klasické koktaily je ďalší splash fantázie, ktorá má kmeňových lieči niečo naozaj úžasné. Špeciálna technológia výroby obľúbené nápoje zakúpené candy vtelenia. Bez ohľadu na to, čo a koľko času vám v každom môžete ochutnať Koktaily, strawberry Daiquiri, Pina Colada, Mojito, Broskyňa Bellini granátové jablko Cosmopolitan. Na Cukrovinky Jelly Belly neobsahuje žiadne gramov alkoholu alebo iných škodlivých látok, pretože počas varenia používa фрэши a ovocné pyré.

Balenie je v low-key čierna a biela, len svetlé zrná, aby farieb dizajn. Jedno balenie obsahuje 70 gramov zaobchádza potešením a piť. Klasické koktaily bude skvelý doplnok k večeru prestávku, alebo zábavu strany v strede týždňa.

Kniha Cukrovinky Jelly Belly práve teraz na stránke "МармеладШоу. ru! Pracujeme vo všetkých Rusko a doručiť zásielku minimálny čas.  • Oddelenie Meno: V strednom veku
  • Balenie: Taška Balík
  • Hmotnosť (kg): 0,07
  • Názov Značky: Jelly Belly
  • Certifikácia: CE