Všetky Veľkosti 400w/m2 Infračervené Uhlíka AC220V Podlahové Vykurovanie Film Nízke Elektrické Teplé Mat 0
Všetky Veľkosti 400w/m2 Infračervené Uhlíka AC220V Podlahové Vykurovanie Film Nízke Elektrické Teplé Mat 1
Všetky Veľkosti 400w/m2 Infračervené Uhlíka AC220V Podlahové Vykurovanie Film Nízke Elektrické Teplé Mat 2
Všetky Veľkosti 400w/m2 Infračervené Uhlíka AC220V Podlahové Vykurovanie Film Nízke Elektrické Teplé Mat 3
Všetky Veľkosti 400w/m2 Infračervené Uhlíka AC220V Podlahové Vykurovanie Film Nízke Elektrické Teplé Mat 4
Všetky Veľkosti 400w/m2 Infračervené Uhlíka AC220V Podlahové Vykurovanie Film Nízke Elektrické Teplé Mat 5

Štítky: podlahy tepla, infračervené kúrenie elektrické, podlahové vykurovanie podlahové systém, elektrické podlahové vykurovanie, pre mat, hp ohrievač film, jade mat, teplo razenie fóliou, film tepla, 220v termostat.

Upozornenie: tento odkaz nemajú svorky a izolácie pasty, ak je potrebné svorky a izolácie pasty, prosím, kliknite na obrázok, ktorý chcete kúpiť,

Menovitý výkon: 400W/m2 (+-10%), to je 50 cm šírka, takže je 200w/m ± 10%

Pracovné napätie: 220~240V AC 50/60Hz

Šírka: 50 cm

Carbon Fiber Infračervený Film' Výhody: Infrared ray je jeden z najviac schopné hlbokej kože a podkožného tkaniva vo všetkých slnečné svetlo. Vzhľadom k blízkosti ďalekého infračerveného lúča a ľudské telo bunkovej a molekulárnej vibračná frekvencia, po "svetlo života" preniknúť do tela, spôsobí rezonancie atómov a molekúl v ľudských bunkách, prostredníctvom rezonančnej absorpcie, medzi molecular friction tvorbe tepla v tepelnej reakcie, výzva hĺbky pokožky nárast teploty, a microvascular rozšírenie, zrýchlenie krvného obehu, odstránenie hromadenie krvi a telo škodlivých látok, vplyv na metabolické poruchy vôle, opäť oživiť tkanív, podporujú tvorbu enzýmov, môžete aktivovať bunky, prevenciu starnutia, posilňujú imunitný systém. Zatiaľ infračervený lúč pre krvný obeh a mikrocirkulácie poruchy spôsobené rôznych chorôb sa zlepšili a prevencie a kontroly účinok. Okrem toho, niektoré škodlivé látky na ľudské telo, ako sú potraviny ťažkých kovov a iných toxických látok, kyseliny mliečnej, voľných mastných kyselín, tukov a podkožného tuku, sodíka ion, močovej a akumulované v póroch kozmetika, zvyšky môžu pomôcť metabolizmus, a nie je potrebné obličiek, priamo z kože a potu výtok, môže zabrániť záťaž zvýšiť v obličkách. Princíp ďaleko infračervené zdravotnej starostlivosti, antiphlogistic detumescence Ďaleko infračervený tepelný efekt, cez neurohumoral odpoveď na odstránenie zápalových patologický proces, pôvodne bol zničenie fyziologickú rovnováhu štátu je obnovená a zlepšiť lokálne a systémové ochorenie odpor, aktivuje imunitné bunky, funkcia, posilňuje biele krvinky a reticuloendothelial buniek phagocytosis na anti-poburujúce antimikrobiálne. Ďaleko infračervené teplo účinok, takže pokožka sa teplota zvyšuje, schopnosť znižovať sympatický nerv, tak, že uvoľnenie vasoactive látok, krvných ciev, prietok krvi, krvný obeh lepšie, enhanced výživu tkaniva, aktívny metabolizmus tkanív, zlepšuje prívod kyslíka z lézie oblasti, rozšírené schopnosti regeneráciu buniek, kontrolu vývoja zápalu a na obmedzenie, urýchliť opravu poškodení. Ďaleko infračervený tepelný efekt, zlepšenie mikrocirkulácie, a nadviazať na zabezpečenie obehu, a posilniť stabilitu bunkovej membrány, regulovať ion hĺbka, podporovať vylučovanie metabolických odpadov a toxických látok, urýchliť vstrebávanie ooze, led na ústup zápalové opuchy. Upozornenie: Toto vykurovacieho filmu je s vysokým výkonom, a teplota je vysoká, je to pre vysoké teploty požiadavky, napríklad v Saune Miestnosti, alebo iné požiadavky, nie odporúčam použiť to ako normálne podlahové kúrenie. Ak si zakúpite 1 ks 1 štvorcový meter a 1 kus 5 metrov, potom vám pošleme na celý kus 6 metrov štvorcových. Ak máte špeciálne požiadavky, prosím, napíšte príkaz poznámka/správy alebo nás kontaktujte priamo. O vykurovanie film, máme mnoho iných šírka (30 cm, 50 cm, 80 cm, 100 cm) a výkon (220W/m2, 280W/m2, 400W/m2), v prípade potreby, prosím, kontaktujte nás. Som nstulation:( potrebujete 2 svorky a 4 pasty pre jeden kus filmu )

Aplikácie:

Skutočné fotografie: Nový typ a starom štýle bude vysielať náhodné O prepravnej: ak potrebujete rýchle dodanie, napríklad tým, Fedex, DHL a UPS express, prosím, kontaktujte nás na výpočet poštovného pre vás, obvykle je to oveľa lacnejšie, aj doprava zadarmo s rýchle dodanie. Upozornenie: Ak máte špeciálne požiadavky, prosím, napíšte príkaz poznámka/správy alebo nás kontaktujte priamo. O vykurovanie film, máme mnoho iných šírka (30 cm, 50 cm, 80 cm, 100 cm) a výkon (220W/m2, 280W/m2, 400W/m2), v prípade potreby, prosím, kontaktujte nás.

Výroba a spracovanie Fotografií:

Hodnotené Produkty (Kliknite na obrázok, ktorý chcete skontrolovať): 1) Accessries pre inštaláciu vykurovania film: 2) Pochodovali priestorový termostat: Niektoré súvisiace výrobky:

• Moc: 400W/m2,
  • Aplikácia:
  • Číslo Modelu: HF-220
  • Šírka: 50cm
  • Napätie: 220/240V 50/60Hz
  • Druh: Podlahové Vykurovanie
  • Materiál: PET Fólia + Carbon
  • Vodič Typ: Karbónová
  • Vodič Materiál: Medi
  • Názov Značky: MINCO TEPLA
  • Podlahové Vykurovanie Typ Časti: Podlahové Kúrenie Filmy
  • Podlahové Kúrenie Ventil: Termostatické Zmiešavacie Ventil

Jay Lander

2021-01-11

Thank you, good product and seller. Recommended.

Lobodaga

2020-10-08

Deluvery time is bit long 6 weeks to Hungary. Product as in description but it has some dents, shoulb be packed more protected.

Nurjamal 94 Kg

2021-01-21

Thank you, good product and seller. Recommended.