STONEDER 1350mm 53

STONEDER 1350mm 53" Plyn Kábel Pre ATV Jamy Dirt Bike Chopper Plyn Skúter 196cc 200cc Mini Baja Bicykli Tepla Bojovník MB165 MB200

Štítky: shredder, 196cc motora, grip tepla, mini atv, quad plyn, paramotor, chopper harley, 4 zdvih motora, plastová rukoväť plynu skúter, filter motocykel.

Špecifikácia: Stav:Toto je nová položka. Farba:Je Rovnaká Ako Výpis Obrázok. Veľkosť:Zobraziť obrázok. ★ Obutie: 1350mm 53" Plyn Kábel Pre 196 200 cc Baja Tepla Bojovník MB165 MB200 Chopper. Poznámka: 1.Návod nie je v cene, profesionálna inštalácia je vysoko odporúčané. 2.Prosím, skontrolujte si veľkosť meranie graf pozorne, a uistite sa, že je správne položky, ktoré potrebujete pred uskutočnením platby. 3.Prosím, aby 0.5-1.0 cm rozdiel vzhľadom na ručné meranie.(1 cm=0.3937"). 4.Farba skutočné položky môžu mierne líšiť od záznam snímok v dôsledku rôznych obrazovke počítača, vďaka za pochopenie. ★ Pozrite si prosím popis výrobku a obrázky starostlivo pred nákupom, aby sa uistili, že je správne časti budete potrebovať! Package Zahrnuté: 1 X Kus Plyn Kábel 1 X Kus prívesok Ako Dar Platby: akceptujeme Alipay, Paypal, Western Union, T/T platobné podmienky. Táto stránka podpory Alipay len, stačí nás kontaktovať pre viac informácií ak máte radi iného hľadiska. Zásielky: 1) Kupujúci Prosím potvrďte dodaciu adresu prvý pred objednaním a dokončiť platbu čo najskôr. 2) Ak ste objednávku z Stoneder Obchod, vám bude doručené potvrdenie e-mailom. Akonáhle bude vaša objednávky vyexpedovaná, budete e-mailom na sledovanie informácií na vašej objednávky je zásielky. Môžete zvoliť preferovaný spôsob dopravy na Objednávku stránku počas pozrite sa na proces. 3) celkový čas potrebný na získanie vašej objednávky je uvedené nižšie: celková dodacia lehota sa počíta od okamihu vašej objednávky je umiestnený do času, ktorý je dodaný. Celková doba dodania je rozdelený na dobu spracovania a dodacia lehota. Doba spracovania: čas potrebný na prípravu položka(y) do lode z nášho skladu. To zahŕňa prípravu vaše položky, vykonanie kontroly kvality, a balné za zásielku. Dodacia lehota: čas pre položka(y) cesta z nášho skladu do cieľa. Okrem toho, doba prepravy závisí od toho, kde sa nachádzate a kde sa váš balíček prichádza z. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis. Budeme vyriešit problém čo najskôr. Užite si nakupovanie! Návrat: 1.Každý tem bola kontrolovaná vo veľmi dobrom stave pred dodávaný.V prípade, že bol poškodený počas prepravy,nebudeme akceptovať návrat na výmenu alebo vrátenie peňazí.Predávajúci bude zodpovedný za prepravu. 2.Návrat na vrátenie peňazí alebo výmenu ponúkať aj PartsClub na iné problémy(ako kupujúci zakúpený nesprávnu položku,nie je potrebné žiadne ďalšie alebo Ect),ale kupujúci je potrebné na pokrytie spiatočnou adresou. Kontakt: Ak máte akékoľvek otázky, pred alebo po nákupe,prosím pošlite nám e-mail po prvé,sme sa vrátim k vám, do jedného pracovného dňa(Vylúčiť Víkend a Miestnymi Dovolenku).Prosím, byť trpezlivosť. Pripomienky: 1.Najdôležitejšie:Neautral alebo Negatívnu spätnú Väzbu zmeny, nič.PartsClub dúfam, že všetky naše môže kupujúci kontakt u nás prvý, v prípade neočakávaných problém,naše najlepšie služby vždy tu pre vás. 2.Ak ste spokojní s našimi položky a služby,5 Star Pozitívna spätná väzba bude veľmi ocenil.

• Položka Priemer: 00cm
  • Položka Dĺžka: 135cm
  • Druh Materiálu: Gumy/Hliník
  • Položka Šírka: 00cm