Svetre Ženy Pletenie Prekladané Bežné Elegantné Voľné All-zápas Zase dole Golier Denne Mäkké kórejský Štýl Vintage Dámske Oblečenie 0
Svetre Ženy Pletenie Prekladané Bežné Elegantné Voľné All-zápas Zase dole Golier Denne Mäkké kórejský Štýl Vintage Dámske Oblečenie 1
Svetre Ženy Pletenie Prekladané Bežné Elegantné Voľné All-zápas Zase dole Golier Denne Mäkké kórejský Štýl Vintage Dámske Oblečenie 2
Svetre Ženy Pletenie Prekladané Bežné Elegantné Voľné All-zápas Zase dole Golier Denne Mäkké kórejský Štýl Vintage Dámske Oblečenie 3
Svetre Ženy Pletenie Prekladané Bežné Elegantné Voľné All-zápas Zase dole Golier Denne Mäkké kórejský Štýl Vintage Dámske Oblečenie 4
Svetre Ženy Pletenie Prekladané Bežné Elegantné Voľné All-zápas Zase dole Golier Denne Mäkké kórejský Štýl Vintage Dámske Oblečenie 5

Štítky: hirsionsan zimný sveter ženy 2020, kórejský štýl zime, kórejský tričko, bežné ženy, kórejský štýl ženy, sveter žena, móda kórejského, sveter, uf vintage, kórejský mena oblečenie.

Rameno

(cm) Poprsie

(cm) Dĺžka

(cm) Rukáv

(cm) - JEDNA VEĽKOSŤ

53 96-106 57 47 - - - - - - - - - -

Vysoko kvalitné Ženy sveter

Vhodné pre 42kg-78kg

Zabezpečenie kvality a Rýchle dodanie

Ak máte akékoľvek otázky , nás prosím kontaktujte 24 hodín online zákaznícky servis alebo odoslať správu.

"Veľkosť mearsured podľa seba,

niekedy má nejaké chyby, ale vždy do 3 cm.

Veľkoobchod a drop shipping sú obe privítali? Pre veľkoobchod,poskytneme vám zľavu alebo expresná doprava zadarmo, ktoré trvá len 3-7 dni, aby sa dospelo. Pre drop shipping,by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a neopustím informácie o nás, ak by ste chceli. Ako môžete sledovať moje parecl? Môžete sledovať vašu zásielku na týchto webových stránkach pomocou sledovania číslo: www.17track.net/en (skopírovať do prehliadača otvoriť), Čo môžem robiť, keď nákup ochrany čas uteká? Ak váš nákup ochrany čas sa kráti, prosím kontaktujte nás a my vám pomôcť ho rozšíriť. Takže vaše peniaze nebudú prechod na môj účet.

• Oblečenie Dĺžka: Pravidelné
  • Názov Značky: oumengka
  • Uzavretie Typ: ŽIADNE
  • Rukáv Štýl: Pravidelné
  • Technics: Počítač Pletené
  • Hrúbka: ŠTANDARD
  • Rukáv Dĺžka(cm): Plná
  • Materiálové Zloženie: 52% 16% 32%
  • Dekorácie: ŽIADNE
  • Štýl: Príležitostné
  • Golier: Zase dole Golier
  • Vek: Vo Veku 18-35 Ročné
  • Pohlavie: ŽENY
  • Materiál: Akryl
  • Číslo Modelu: DLTP1861
  • Vzor Typ: prekladané
  • Položka Druh: Pulóvre

Rubak 13

2021-02-04

Birok no, I doubt that 52% cotton (acrylic is felt, it seems to me that such a fabric will roll down). And so the color is like in the picture, there are no strong jambs on tailoring. In my 46 size oversize, I think and at 48-50 is quite suitable. The length of the norms, not very long, but not quite short. The order came quickly, as a gift a rubber band for hair.