Značka novinka módne ananás vysokým podpätkom čerpadlá ženy obuvi sexy otvorené prst kožené sandále ženy strana dátum topánky sandále na platforme 0
Značka novinka módne ananás vysokým podpätkom čerpadlá ženy obuvi sexy otvorené prst kožené sandále ženy strana dátum topánky sandále na platforme 1
Značka novinka módne ananás vysokým podpätkom čerpadlá ženy obuvi sexy otvorené prst kožené sandále ženy strana dátum topánky sandále na platforme 2
Značka novinka módne ananás vysokým podpätkom čerpadlá ženy obuvi sexy otvorené prst kožené sandále ženy strana dátum topánky sandále na platforme 3
Značka novinka módne ananás vysokým podpätkom čerpadlá ženy obuvi sexy otvorené prst kožené sandále ženy strana dátum topánky sandále na platforme 4
Značka novinka módne ananás vysokým podpätkom čerpadlá ženy obuvi sexy otvorené prst kožené sandále ženy strana dátum topánky sandále na platforme 5

Štítky: tr413 snap gumy, tpu magnetické poznámka, tr 90 veľké okuliare, tpu tlačidlo chevrolet, tr 8x8 matica skrutky, tpu prípade s7 messi, tpu huawei lesklý, tpu samsung i9300, tpu iwatch 4 case.

"Transakcia Pravidlá" spôsob Platby a Dopravy: 1 môžete platiť withEscrow,CreditCard,Moneybookers,Víza a MasterCard,Bankovým Prevodom, a tak ďalej.Sme prijali všetky platby www.zpkzdruzenie.sk metóda.Všetky platby uskutočnené na www.zpkzdruzenie.sk sú spracované Alipay. 2 Objednávky bude dispatiched s 2-4 pracovných dní po dostali vašu platbu, označené ako "dar" alebo "vzorka" pre jednoduché customes schválení.(Dverí k dverám a prepravného) 3 Shippingtracking numberwill súboru, aby po odoslaný,môžete sledovať to. 4 Dovozné poplatky&dane sú kupujúceho zodpovednosti.Nie sme zodpovednosť za žiadne nehody ,zdržania, alebo iné problémy, ktoré sú zodpovedné prepravné služby. Reture Politiky: 1 (100%), všetky dodané výrobky v dobrej kvalite a za prísnych vyšetrenie pred odoslaním.Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa zabránilo akejkoľvek kvality problém. 2 odmietame reture tovaru späť bez akejkoľvek kvality vady v prípade, že zmeníte svoj názor alebo nepáči položky po tom, ako dostanete tovar. Pripomienky: 1 Sme závislí na vašej spokojnosti uspieť,takže spätná väzba je pre nás veľmi dôležité,prosím, po agood spätnú väzbu usif ste spokojní s našimi tovar a služby,ktoré budeme robiť, že pre vás tiež.Ďakujem vám veľmi pekne! 2 Sme vždy poteší a pokúsiť sa starostlivosť o našich vážených zákazníkov, pleaes nám dá možnosť vyriešiť všetky problémy, ktoré môže narušiť a zmariť ste. 3 pošlite nám, Prosím, E-mail skôr, než budete chcieť odísť negatívnej spätnej väzby, alebo spor na www.zpkzdruzenie.sk,sme si istí, že sa budete cítiť uspokojivé s našou odpoveďou. Vitajte meniť a bude vám ďalšie zľavy.Ďakujeme! Doprava zadarmo bude odoslaný do Číny Post/HongKong Post air mail,a EMS/DHL/UPS/TNT/FedEx sú k dispozícii, ak si žiadosť, aby príchode do 3-9 pracovných dní,ale musíte zaplatiť littie lodné náklady. Dropship a veľkoobchodné objednávky kupujúceho: 1.môžete si stiahnuť obrázok z nášho obchodu na zobrazenie vašich zákazníkov alebo nahrať na váš obchod, predaj. Ak má, aby z vašej custonmers,prosím, aby v našej predajni priamo a vyplňte vaše custonmers'right adresu a vybrať si správnu prepravu spôsobom,budeme kontrolovať aj topánky a posielať . 3. máme všetky štýl topánky žien v číne ,tu nemôžem ukázať im úplne.Takže ak chcete predať ktoré topánky v číne ,môžete nás kontaktovať prvý ,a poslať obrázok na nás,možno vám môžem dať Rozumnú cenu.

• Uzavretie Typ: Pracky Popruhu
  • Materiál Podrážka: Gumené
  • Štýl: Novinka
  • Podpätky: 12 cm