Čierna/Biela Polyester Catsuit Hot Predaj Gaga Kostým Sexy Halloween Kostým Trikot hip-hop, Jazz Dance / dance Oblečenie 0
Čierna/Biela Polyester Catsuit Hot Predaj Gaga Kostým Sexy Halloween Kostým Trikot hip-hop, Jazz Dance / dance Oblečenie 1
Čierna/Biela Polyester Catsuit Hot Predaj Gaga Kostým Sexy Halloween Kostým Trikot hip-hop, Jazz Dance / dance Oblečenie 2

€15.61

Štítky: lady gaga krátke, jean catsuits, catsuit spandex, hip hop kostým leder, danc trikot, ahs lady gaga kostým, gaga, lady gaga costume, trikot pre dievča gymnast, catsuit ženy.

ZĽAVA!! 2014 NOVÝ PRÍCHOD Otvorte Zadný Faux Kožené spodné Prádlo Pvc Sexy Dve Kus Latexový Kostým Bez Klobúk US$ 14.99 /kus

2014 NOVÝ PRÍCHOD Japanned Hra Kombinézu Latexový Kostým Sexy spodnú Bielizeň Čierne PVC Mačka Šaty a Obleky Pre Dospelých Hry Zadarmo Dropshipping NÁS 15,99 dolárov /kus

2014 Hot Štýl Ženy Sexy Exotické Oblečenie Kostým Sexi Latexové Catsuit Klubu Nosiť Šaty bez Rukávov Trikot Dámske Kombinézach Jumpsuit USA$ 17.99 /kus

Doprava zadarmo Ženy Sexy Jedného Pleca Duté Z Black Red Farby, Latexové PVC Faux Kožené Bodycon Noc Clubwear Mokrý Vzhľad Šaty USA$ 12.99 /kus

Plus Veľkosť 2014 Nový Príchod Sexi Latexové Catsuit Dospelé Ženy, Mužov Unisex Čierny Kostým Faux Kožené Kostým Exotické Oblečenie, Kostýmy USA$ 18.99 /kus

2014 Hot Predaj Ženy Sexy Mokrý Vzhľad Black Faux Kožené Šaty Low-Cut Duté Z Latexové Prádlo S Reťazca Noc Clubwear NÁS 15,99 dolárov /kus

2014 Hot Sexy Čierne Mokrý Vzhľad Mini Bodycon Noc Clubwear bez Rukávov PVC Faux Kožené Kostým Latexový Kostým Pól Tanečné Šaty NÁM 15,99 dolárov /kus

Ženy Black Red Sexy Faux Kožené Latex Klubu Nosiť Kostýmy Oblečenie, spodná Bielizeň Dospelých Catsuits Mačka Oblek S Zips na Rozkroku USA$ 17.99 /kus

1 sada = Kostým

Farba: Čierna/Biela

Veľkosti:Veľkosti Zadarmo

Stav: 100% zbrusu nový

Ženy Sexy spodnú bielizeň, sexy mini klubu nosiť šaty, sexy dospelých, kostým party

Poznámka:

Ako rôzne počítače displej farby inak, farba skutočné položky môžu mierne líšiť od obrázkov.

Prijať skutočné predmety, ako stanard! Zaručujeme štýl je rovnaký, ako je znázornené na obrázkoch,

ale nie rovnaký výkon na rôznych orgánov, ako na modeli. Ďakujeme!

Porovnať detail veľkosti s vy, prosím, dovoľte 1-2cm líši vzhľadom na ručné meranie, vďaka!

Kupujúci sú zodpovední za všetky poisťovne, ktoré majú pocit, je potrebný.

1.O Miestnych daniach a dovozného cla

Miestne dane a dovozného cla môže vzniknúť v niektorých krajinách a nie sú zahrnuté do sumy uvedené. Kupujúci alebo príjemca zásielky, je zodpovedný za všetky takéto daní a ciel. Naše výrobky sa predávajú na celom svete a nemôžeme zaručiť, že nespĺňajú dovozné požiadavky každej krajine. Ak máte pochybnosti, obráťte sa na krajiny colný úrad pred objednaním.

2. Ako sa dostať dane alebo menej zadarmo pri dovoze ?

Všetky dovozné clá alebo poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. S cieľom zabezpečiť prijatí vašej objednávky dane alebo menej zadarmo pri dovoze, budeme deklarovať ho ako DARČEK, alebo VZORKY s nižšou hodnotou. Táto nižšia cena nie je zahrnutá celková cena, ktorú ste zaplatili alebo trhovú hodnotu výrobku a môže sa nevzťahuje na krajiny s rôznymi colných predpisov. Ak je potrebné pomocou skutočná hodnota, alebo akékoľvek iné požiadavky, prosím, napíšte informácie o Poznámky po dokončení objednávky.

Platby:

1) Plná platba musí byť uskutočnená najneskôr do 7 dní uvedení vašej objednávky.

2) kupujúci je zodpovedný za všetky dane a/alebo povinnosť účtovať o ich krajine.

Doprava Upozornenie:

1. Každú objednávku sa dodávajú v 3~5 dní po platbe (okrem dovolenku & z zásob stav).

2. budeme loď sa položky cez Čína Príspevok Air Mail .Môžete mi email, alebo dajte mi vedieť, online, ak budete potrebovať ďalšie rýchlejšie express.

3. Opýtajte sa nás, ak chcete predĺžiť čas, ak sa nemôžete dostať do času doručenia.

4. budeme loď položky na vašu adresu,Prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa je správne a dosiahnuteľné pred pokladni.

Vrátenie Peňazí:

1. Ak nie ste spokojní s tovarom, keď ju dostane. Prosím, kontaktujte nás, a vrátiť ho do 7 dní na výmenu alebo peniaze späť. Ak vrátite tovar by ste mali zaplatiť návrat nákladnej dopravy. Kupujúci je zodpovedný za všetky ďalšie poplatky za doručenie.

2. Ak dostanete chybný tovar, dáme vám nový ako náhrada v ďalšej objednávke.

3. Upozornenie: nie Sme pokrytie všetkých položiek za škodu po použití alebo v dôsledku poškodenia vodou.

4. Ak sa vyskytnú nejaké problémy, kontaktujte prosím po prvé, budeme riešiť primeraným spôsobom. Vopred ďakujeme za vašu korporáciu.

By vráti sa vyžaduje:

Krok 1), Kontaktujte nás prostredníctvom www.zpkzdruzenie.sk " s message center

Krok 2), a Poskytnúť čo najviac podrobností o probléme sú s

Krok 3) Povolenie sa chcete vrátiť tovar vám bude vydaný

Krok 4) Vrátiť vec na dohodnuté výmenu alebo vrátenie peňazí v*

*Všetky návrat poštovné náklady a zodpovednosť kupujúceho.

Spätná väzba:

1. Vaša odozva je veľmi dôležité, aby nás, prosím, na trvať niekoľko sekúnd, opustiť skvelú spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi produkt alebo službu.

2. Necháme pozitívnu spätnú väzbu na všetky kupujúcim pri objednávke hotové a kontaktujte nás, prosím prvá, ak existuje akýkoľvek problém s tovarom, budeme sa snažiť vyriešiť problém.

• Pohlavie: ŽENY
  • Komponenty: Kombinézach & Remienky