Prihlásiť sa Registrovať
Selens 65
Selens 65
Selens 65
Selens 65
Selens 65
Selens 65

Selens 65" 165cm Parabolic Hlboké Reflexný Dáždnik, Strieborná Farba pre Speedlite Studio Flash Nepriame Osvetlenie w/ prepravný Vak

€59.55 €51.80

Štítky: aputure mc, fl studio, 65w nabíjačky, blesk godox štúdio, arri, blesk speedlight, hlboké dáždnik, godox kábel godox, lampa, flash držiak na dáždnik.

Množstvo

SKU: w8

Toto podobenstvo dáždnik z Selens je jedinečný heavy-duty, profesionálne, reflexný dáždnik s exteriér čierny a strieborný interiéru pre rovnomernú distribúciu svetla. Špeciálny tvar dáždnik pomáha zábaly svetla okolo a získať ostré detaily miešaním obálkovanie svetlo. Dáždnik tiež jedinečný dizajn, ktorý 16 vnútorné rebrá sú vyrobené z odolného (laminát) a pevný čierny podklad zabezpečuje, že všetky svetelný výkon je o vašej téme a nie cez strechu. Môžete tiež meniť svetlo-na-dáždnik vzdialenosť pozdĺž hriadeľa pre ťažšie, alebo jemnejšie svetlo. Položka vlastnosti: Extra hlboké, pravda, parabolický tvar vytvoriť obrovský zdroj svetla Poskytuje presné ovládanie šírenie svetla, aj rozloženie svetla a trefný zdôrazňuje Opatrenia 48" (120 cm) dĺžka a 65" (165 cm) v disameter keď sa otvorili Navrhnuté tak, aby vydržali roky profesionálne použitie Môže byť zložené na uloženie cenných štúdio priestor Konštruované pomocou 16 odolný laminát rebrá Odolné puzdro, dovezené reflexné handričkou a nerezovej ocele stick Položka špecifikácia:

Značka: Selens

Model: U65-R

Materiál: premium reflexné plátno, sklo dáždnik rám z nerezovej ocele stick

Veľkosť: Dĺžka: cca.120 cm

Priemer pri otvorení: cca.165cm

Hĺbka dáždnik: cca. 58 cm

Hmotnosť: 1294g

Funkcia: oblek pre portrétnej fotografie, svadobné fotografie, štúdio a pod. Položky zahrnuté:

1 * Reflexné dáždnik

1 * Cestovná taška  • Package: Áno
  • Názov Značky: Selens

Valdez Argenis

2021-02-01

Nice umbrella! Fast delivery, prepare, it is very big! No very big!! Just imagine 165 honest centimeters! It is a very large and soft light source. Selens it is good quality!