Prihlásiť sa Registrovať

Produkt Detaily

DIYLIVE Audio kábel 1 RCA kábel G5 top strieborné pozlátené RCA samec samec kábel 0
DIYLIVE Audio kábel 1 RCA kábel G5 top strieborné pozlátené RCA samec samec kábel 1
DIYLIVE Audio kábel 1 RCA kábel G5 top strieborné pozlátené RCA samec samec kábel 2
DIYLIVE Audio kábel 1 RCA kábel G5 top strieborné pozlátené RCA samec samec kábel 3
DIYLIVE Audio kábel 1 RCA kábel G5 top strieborné pozlátené RCA samec samec kábel 4
DIYLIVE Audio kábel 1 RCA kábel G5 top strieborné pozlátené RCA samec samec kábel 5

DIYLIVE Audio kábel 1 RCA kábel G5 top strieborné pozlátené RCA samec samec kábel

€23.68 €12.32

Štítky: 3, 5 mm konektor kábla, konektor rca, RCA, ts rca konektor, 3m 6800, tlmiča krok, zosilňovač brzhifi, rca samec fi, spdif kábel pre tv box, rca cabl.

Množstvo

SKU: w897

DIYLIVE Audio kábel 1 RCA kábel G5 top strieborné pozlátené RCA samec samec kábel

G5 Top Triedy Strieborné Pozlátené RCA Samec Samec Kábel 1. Vysoká čistota strieborné pozlátené vodič s dvojitým tienením umožňujú maximálny prenos signálu, zníženie skreslenia a straty signálu, aby bol váš hudobný výkon zariadenia. 2. Používa RCA konektory u NÁS , ktorý je vyrobený z medi-pozlátený konektor, metal shell a výhody metalshell môže byť chránená od vonkajších vplyvov. 3. Použité originálne 99.999999% z vysoko lešteného striebra-pozlátený audio signálu riadky , ktoré špecificky navrhnutý pre audio zariadenia a hudobné vybavenie. 4. Použitie obsahujúce 3% striebro Senju spájkach spájkovanie. 5. Externé plus sieť high-density šok ako ochrana. 6. Package : 1 Pár rca kábel

O Poštovného : 1. Zabezpečíme prepravy do 3 pracovných dní po platba potvrdená . 2. Loď Štandardné Paušálne Prepravné Služby, za normálnych okolností, .Vo väčšine prípadov, medzinárodná doprava trvá asi 10-39 pracovných dní (cca 1 mesiac). Snažíme poskytnúť vám najviac spoľahlivé, cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby. Ale niekedy medzinárodné dodávky je vysoko závislá na miestne zvyky a poštové služby. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc. Sme bude zodpovedný za akékoľvek škody alebo straty, ktoré vzniknú v prepravnom procese . O Priznaní : 1. Ak ste nespokojní s našimi položku alebo službu, kontaktujte nás zaslaním správy pred odchodom akúkoľvek spätnú väzbu. Sme odhodlaní vyriešiť všetky problémy v priateľskej a uspokojivým spôsobom, akonáhle je to možné . 2. Ak je položka chybný /veľkosť zle / typ zle / , prosím, notigy nás v 5 dní po tom, ako dostanete položky , a pošlite nám photoes .Budeme zariadiť vrátenie peňazí alebo odoslať . 3. O návrat prosím, kontaktujte nás na 7 dní a vrátiť ho do 30 dní po prijatí položky . Prosím, majte na pôvodné podmienky produkt zatiaľ čo vrátiť , treba poznamenať, že ak povinný kupujúci resposible pre nákladnú návratu . Originálne a vrátiť expedičný poplatok nebude vrátený, alebo úhrada za všetkých okolností. Musíte súhlasíte a beriete na vedomie, tento pojem ak sa vám cenovú ponuku pre túto položku. Preto sa, prosím, nesťažujte o nutnosti lode späť na vlastné náklady. Kontaktujte nás : 1. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás Prosím správu. 2. Staráme sa o našich vážených kupujúci, ak máte nejaké otázky, náš Služby Zákazníkom štáby bude veľmi rád pomôže. Snažíme odpovedať na vaše e-maily, akonáhle je to možné, avšak vzhľadom na vysoký objem denný prichádzajúce e-maily a časové pásmo rozdiel, nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď. Prosím, dovoľte 24 obchodných hodín pre nás odpoveď. Spätná väzba : Milí kupujúci , vaša odozva je veľmi importan k nám . Sme veľmi ocenili, budete zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu, ak raz dostanete našich produktov a s nimi spokojní .Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoj podnikania a vás slúžiť lepšie . Ak máte pocit, že všetky dissatisfy o náš tovar, alebo službu , kontaktujte nás pred odchodom negatívne , neutrálne spätnú väzbu alebo otvorenie akýkoľvek spor . Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Pohlavie: Muž
  • Certifikácia: WEEE
  • Názov Značky: DIYLIVE
  • Položka Druh: Video Wall Doska