5050 LED Pásy 5M 10 M 15M 20 M RGB Svetelný Pás 12V Flexibilné LED Pásky Nepremokavé RGB LED Osvetlenie Pre TV joj, Dekorácie 0
5050 LED Pásy 5M 10 M 15M 20 M RGB Svetelný Pás 12V Flexibilné LED Pásky Nepremokavé RGB LED Osvetlenie Pre TV joj, Dekorácie 1
5050 LED Pásy 5M 10 M 15M 20 M RGB Svetelný Pás 12V Flexibilné LED Pásky Nepremokavé RGB LED Osvetlenie Pre TV joj, Dekorácie 2
5050 LED Pásy 5M 10 M 15M 20 M RGB Svetelný Pás 12V Flexibilné LED Pásky Nepremokavé RGB LED Osvetlenie Pre TV joj, Dekorácie 3
5050 LED Pásy 5M 10 M 15M 20 M RGB Svetelný Pás 12V Flexibilné LED Pásky Nepremokavé RGB LED Osvetlenie Pre TV joj, Dekorácie 4
5050 LED Pásy 5M 10 M 15M 20 M RGB Svetelný Pás 12V Flexibilné LED Pásky Nepremokavé RGB LED Osvetlenie Pre TV joj, Dekorácie 5

Štítky: led pásy ir, ledstrips pohybu, dovolenka pásy, 49 lg, led rgb, rgb light, biele, lampa led, led, lampa xiao, RGB.

Vitajte na kúpiť

Vysoká Kvalita R G B 5050SMD LED Svetelné Pásy

Záruka na 2 roky!!!

Tak dlho, ako je produkt nie je človekom poškodený, odoslať ju späť. Budeme skontrolovať a overiť, či je to prirodzené poškodený. Náš produkt má dva-rok záruka.

Špecifikácia:

*Názov produktu: RGB LED svetelné pásy(S 44key IR Diaľkový ovládač))

*Napätie: DC 12V

*Pripojte typ: US/EU/UK plug

*Vodotesný: Non-Vodotesný / Vodotesné

*LED typ: SMD5050

*Pás dĺžka: 5 m/10m/15m/20m

*LED množstvo: 150leds/300leds/450leds/600leds

* * Lúča uhol: 120 stupňov

*Použitie: s 3M silné lepidlo na papier na chrbte, to sa dá ľahko nalepiť

*Skladovacia teplota: -70~40 stupňov celzia

*Životnosť: až 50 000 hodín

Funkcie:

*Špecifikácia produktu je 30 korálky na meter 5 metrov na dosku.

*Najdlhšie predĺženie vzdialenosti svetla strip je 20m. Predĺženie dĺžky svetla strip je spojené s adaptér. Ak je vzdialenosť je príliš dlhý, adaptér bude vyššia záťaž a spôsobiť skrat.

*Používať 44-key diaľkový ovládač na nastavenie farieb jas, rôznych farebných režimoch.

* 3M obojstranná páska na zadnej strane lampa pás môže byť priamo a rýchlo prilepiť.

* High color rendering LED čip, vyberte možnosť vysoká kvalita 5050SMD LED čip, high color rendering, nízke ľahkú kaz, trvanlivé, super vysoký jas, super veľký čip, super dlhý život.

* Anti-mŕtvy korálky dizajn, jedna LED žiarovka guľôčok nie je jasné, ostatné vinuté perly sú normálne osvetlený, nedotknuté.

* Bezpečnosť medené jadro drôtu, dobrú elektrickú vodivosť, rýchly odvod tepla, stabilné a bezpečné.

* Intímne krajčírstvo linky na splnenie dlho chcete, môžete usporiadať svoje myšlienky, ako si prajete.

* Flexibilné, ľahké pásy pre ohýbanie a skladanie, odolnejšie kvality.

* Šetrné k životnému prostrediu, žiadne žiarenie, žiadne blikanie, neškodné pre ľudské oko.

* Šetrenie energie, žiadne teplo, nízka spotreba, stabilný výkon.

*High-end atmosféru.

*Široko používané v dome, hotel, club, divadlo, nočný klub, nákupné centrum, reklamné osvetlenie, party, topánky box, výstavy, chodby, schodiská, chodníky, okná, stropy, záhradách, dvoroch, rybníky, mosty, cesty, budovy, atď.

Spätná väzba:

1. Náš úspech závisí na vašej spokojnosti, preto vaše pripomienky sú veľmi dôležité pre nás.

2. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne predtým, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. Vďaka!

3. Ak ste uspokojiť, prosím, zanechajte nám päť hviezdičkový pozitívnu spätnú väzbu; ak by ste nemali uspokojiť, prosím, kontaktujte nás predtým, než nám žiadne neutrálne, negatívne spätné väzby alebo otvorenej, budeme ponúkať naše najlepšie služby, až kým vám uspokojiť.

• farba: Červená Zelená Modrá

I am very satisfied

Moreva1956

2020-12-10

Just like the description. They work perfectly. The remote didn't bring me the button battery.

Phebus Boree

2021-02-03